Februarie 25

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2017-02-24. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 24 Feb. Evolutie 23 Feb. 22 Feb.
EUR EUREuro4.5169-0.0465%4.5190-4.5217
USD USDDolar SUA4.2669-0.4363%4.2856-4.3066
XAU XAUgramul de aur172.3556+1.0532%170.5593-171.3387
AUD AUDDolar australian3.2868-0.2065%3.2936-3.3061
BGN BGNLeva bulgareasca2.3095-0.0433%2.3105-2.3119
CAD CADDolar canadian3.2580-0.0153%3.2585-3.2703
CHF CHFFranc elvetian4.2410-0.0566%4.2434-4.2519
CZK CZKCoroana ceha0.1671-0.1195%0.1673-0.1674
DKK DKKCoroana daneza0.6076-0.0494%0.6079-0.6083
EGP EGPLira egipteana0.2675-0.6315%0.2692-0.2726
GBP GBPLira sterlina5.3549+0.2246%5.3429-5.3635
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4638-0.2657%1.4677-1.4717
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.7983+0.3249%3.7860-3.8108
MDL MDLLeu moldovenesc0.2135-0.79%0.2152-0.2144
NOK NOKCoroana norvegiana0.5120-0.1171%0.5126-0.5138
PLN PLNZlot polonez1.0484+0.0382%1.0480-1.0522
RUB RUBRubla ruseasca0.0737-0.2706%0.0739-0.0743
SEK SEKCoroana suedeza0.4751-0.3147%0.4766-0.4779
TRY TRYLira turceasca1.1937-0.3506%1.1979-1.1912
XDR XDRDST5.7761-0.2004%5.7877-5.8087
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1617-0.4456%1.1669-1.1726
BRL BRLRealul brazilian1.3936-0.3646%1.3987-1.3912
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.6209-0.3531%0.6231-0.6261
INR INRRupia indiana0.0641+0%0.0641-0.0643
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3774+0.2124%0.3766-0.3766
MXN MXNPeso-ul mexican0.2167+0.7907%0.2150-0.2144
NZD NZDDolarul neo-zeelandez3.0833+0.013%3.0829-3.0849
RSD RSDDinarul sarbesc0.0364+0%0.0364-0.0365
UAH UAHHryvna ucraineana0.1581-0.3781%0.1587-0.1568
ZAR ZARRandul sud-african0.3300-0.1211%0.3304-0.3287

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online