Noiembrie 27

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2014-11-14. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 14 Noi. Evolutie 13 Noi. 12 Noi.
EUR EUREuro4.4272-0.0474%4.4293-4.4319
USD USDDolar SUA3.5521-0.0028%3.5522-3.5573
XAU XAUgramul de aur131.8491-0.5306%132.5524-133.1433
AUD AUDDolar australian3.0933-0.5498%3.1104-3.0994
BGN BGNLeva bulgareasca2.2636-0.0442%2.2646-2.2660
CAD CADDolar canadian3.1274-0.4488%3.1415-3.1423
CHF CHFFranc elvetian3.6833-0.0434%3.6849-3.6851
CZK CZKCoroana ceha0.1602+0%0.1602-0.1605
DKK DKKCoroana daneza0.5948-0.0672%0.5952-0.5956
EGP EGPLira egipteana0.4968+0%0.4968-0.4975
GBP GBPLira sterlina5.5671-0.5999%5.6007-5.6508
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4458-0.1519%1.4480-1.4408
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.0528-0.7026%3.0744-3.0855
MDL MDLLeu moldovenesc0.2375-0.252%0.2381-0.2397
NOK NOKCoroana norvegiana0.5239-0.1715%0.5248-0.5253
PLN PLNZlot polonez1.0462-0.3144%1.0495-1.0501
RUB RUBRubla ruseasca0.0753-1.5686%0.0765-0.0768
SEK SEKCoroana suedeza0.4791-0.0626%0.4794-0.4807
TRY TRYLira turceasca1.5844+0.1517%1.5820-1.5724
XDR XDRDST5.2044-0.142%5.2118-5.2232
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.9671+0%0.9671-0.9685
BRL BRLRealul brazilian1.3720-0.8742%1.3841-1.3909
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.5795-0.0862%0.5800-0.5807
INR INRRupia indiana0.0575-0.3466%0.0577-0.0578
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3229-0.5544%0.3247-0.3246
MXN MXNPeso-ul mexican0.2609-0.4578%0.2621-0.2618
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.7980-0.5898%2.8146-2.7988
RSD RSDDinarul sarbesc0.0369+0.545%0.0367-0.0368
UAH UAHHryvna ucraineana0.2425-0.0412%0.2426-0.2427
ZAR ZARRandul sud-african0.3171-0.2203%0.3178-0.3167

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online