Martie 29

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2015-03-27. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 27 Mar. Evolutie 26 Mar. 25 Mar.
EUR EUREuro4.4242+0.0769%4.4208-4.4077
USD USDDolar SUA4.0876+1.7601%4.0169-4.0211
XAU XAUgramul de aur157.4184+0.9379%155.9557-154.3075
AUD AUDDolar australian3.1857+0.8835%3.1578-3.1698
BGN BGNLeva bulgareasca2.2620+0.0752%2.2603-2.2536
CAD CADDolar canadian3.2682+1.2328%3.2284-3.2178
CHF CHFFranc elvetian4.2280+0.2537%4.2173-4.1986
CZK CZKCoroana ceha0.1606-0.3722%0.1612-0.1609
DKK DKKCoroana daneza0.5925+0.0845%0.5920-0.5901
EGP EGPLira egipteana0.5357+1.7474%0.5265-0.5270
GBP GBPLira sterlina6.0785+1.3979%5.9947-5.9826
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4722-0.1763%1.4748-1.4728
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.4236+1.1911%3.3833-3.3627
MDL MDLLeu moldovenesc0.2161+0.325%0.2154-0.2145
NOK NOKCoroana norvegiana0.5113-0.8916%0.5159-0.5128
PLN PLNZlot polonez1.0800-0.2494%1.0827-1.0766
RUB RUBRubla ruseasca0.0709+0.4249%0.0706-0.0707
SEK SEKCoroana suedeza0.4747+0.0843%0.4743-0.4733
TRY TRYLira turceasca1.5625+1.1392%1.5449-1.5711
XDR XDRDST5.6582+1.1097%5.5961-5.5893
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1129+1.7555%1.0937-1.0948
BRL BRLRealul brazilian1.2840+2.3434%1.2546-1.2805
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.6577+1.6852%0.6468-0.6473
INR INRRupia indiana0.0654+2.0281%0.0641-0.0644
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3696+1.7901%0.3631-0.3647
MXN MXNPeso-ul mexican0.2694+0.6726%0.2676-0.2693
NZD NZDDolarul neo-zeelandez3.0920+0.7396%3.0693-3.0826
RSD RSDDinarul sarbesc0.0367+0.2732%0.0366-0.0365
UAH UAHHryvna ucraineana0.1743+1.5734%0.1716-0.1704
ZAR ZARRandul sud-african0.3397+0.8012%0.3370-0.3410

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online