Septembrie 30

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2016-09-28. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 28 Sep. Evolutie 27 Sep. 26 Sep.
EUR EUREuro4.4493-0.0045%4.4495-4.4504
USD USDDolar SUA3.9660+0.235%3.9567-3.9589
XAU XAUgramul de aur168.9522-0.6037%169.9783-170.0921
AUD AUDDolar australian3.0405+0.373%3.0292-3.0155
BGN BGNLeva bulgareasca2.2749-0.0044%2.2750-2.2755
CAD CADDolar canadian2.9983+0.1804%2.9929-3.0006
CHF CHFFranc elvetian4.0823-0.0636%4.0849-4.0865
CZK CZKCoroana ceha0.1648+0.0607%0.1647-0.1647
DKK DKKCoroana daneza0.5970-0.0502%0.5973-0.5970
EGP EGPLira egipteana0.4466+0.2244%0.4456-0.4458
GBP GBPLira sterlina5.1508+0.5917%5.1205-5.1213
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4461-0.2965%1.4504-1.4512
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.9376-0.0711%3.9404-3.9379
MDL MDLLeu moldovenesc0.2000+0.05%0.1999-0.2002
NOK NOKCoroana norvegiana0.4890+0.1844%0.4881-0.4868
PLN PLNZlot polonez1.0366+0.1062%1.0355-1.0336
RUB RUBRubla ruseasca0.0620-0.161%0.0621-0.0619
SEK SEKCoroana suedeza0.4621-0.1297%0.4627-0.4636
TRY TRYLira turceasca1.3311+0.0526%1.3304-1.3251
XDR XDRDST5.5478+0.1679%5.5385-5.5404
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0798+0.2321%1.0773-1.0779
BRL BRLRealul brazilian1.2260+0.4836%1.2201-1.2202
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.5944+0.1854%0.5933-0.5936
INR INRRupia indiana0.0597+0.3361%0.0595-0.0594
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3609+0.111%0.3605-0.3573
MXN MXNPeso-ul mexican0.2038+1.0412%0.2017-0.1996
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.8756-0.4845%2.8896-2.8658
RSD RSDDinarul sarbesc0.0361+0%0.0361-0.0362
UAH UAHHryvna ucraineana0.1540+0.3911%0.1534-0.1526
ZAR ZARRandul sud-african0.2929+0.5493%0.2913-0.2883

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online