Octombrie 23

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2014-10-23. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 23 Oct. Evolutie 22 Oct. 21 Oct.
EUR EUREuro4.4236+0.1585%4.4166-4.4170
USD USDDolar SUA3.4929+0.3909%3.4793-3.4570
XAU XAUgramul de aur139.3683-0.0603%139.4524-139.0059
AUD AUDDolar australian3.0690+0.3663%3.0578-3.0445
BGN BGNLeva bulgareasca2.2617+0.1594%2.2581-2.2584
CAD CADDolar canadian3.1082+0.3908%3.0961-3.0717
CHF CHFFranc elvetian3.6654+0.1175%3.6611-3.6596
CZK CZKCoroana ceha0.1595-0.2502%0.1599-0.1601
DKK DKKCoroana daneza0.5941+0.1686%0.5931-0.5931
EGP EGPLira egipteana0.4885+0.3905%0.4866-0.4835
GBP GBPLira sterlina5.5917+0.1702%5.5822-5.5841
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4381-0.2289%1.4414-1.4396
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.2485-0.1629%3.2538-3.2386
MDL MDLLeu moldovenesc0.2394+0.5882%0.2380-0.2375
NOK NOKCoroana norvegiana0.5298+0.6077%0.5266-0.5267
PLN PLNZlot polonez1.0459+0.0096%1.0458-1.0461
RUB RUBRubla ruseasca0.0839-1.1779%0.0849-0.0843
SEK SEKCoroana suedeza0.4809+0.4596%0.4787-0.4800
TRY TRYLira turceasca1.5580+0.6135%1.5485-1.5427
XDR XDRDST5.1900+0.2356%5.1778-5.1617
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.9510+0.4012%0.9472-0.9412
BRL BRLRealul brazilian1.4040+0.1141%1.4024-1.4023
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.5708+0.3693%0.5687-0.5648
INR INRRupia indiana0.0571+0.5282%0.0568-0.0564
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3306-0.0907%0.3309-0.3276
MXN MXNPeso-ul mexican0.2581+0.4671%0.2569-0.2557
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.7417-1.1964%2.7749-2.7605
RSD RSDDinarul sarbesc0.0370+0%0.0370-0.0369
UAH UAHHryvna ucraineana0.2694+0.4474%0.2682-0.2657
ZAR ZARRandul sud-african0.3188+1.1101%0.3153-0.3150

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online