Ianuarie 24

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2018-01-23. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 23 Ian. Evolutie 22 Ian. 19 Ian.
EUR EUREuro4.6679+0.0493%4.6656-4.6614
USD USDDolar SUA3.8116+0.1498%3.8059-3.7984
XAU XAUgramul de aur163.7611+0.3689%163.1592-163.0820
AUD AUDDolar australian3.0369-0.436%3.0502-3.0446
BGN BGNLeva bulgareasca2.3867+0.0503%2.3855-2.3834
CAD CADDolar canadian3.0559+0.1114%3.0525-3.0592
CHF CHFFranc elvetian3.9611-0.0252%3.9621-3.9727
CZK CZKCoroana ceha0.1837+0%0.1837-0.1834
DKK DKKCoroana daneza0.6271+0.0638%0.6267-0.6259
EGP EGPLira egipteana0.2152+0.2796%0.2146-0.2144
GBP GBPLira sterlina5.3186+0.5102%5.2916-5.2814
HUF HUF100 Forinti maghiari1.5063-0.0995%1.5078-1.5077
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.4451+0.2094%3.4379-3.4322
MDL MDLLeu moldovenesc0.2261+0.3106%0.2254-0.2250
NOK NOKCoroana norvegiana0.4839-0.2062%0.4849-0.4843
PLN PLNZlot polonez1.1191+0.0358%1.1187-1.1167
RUB RUBRubla ruseasca0.0674+0.1486%0.0673-0.0671
SEK SEKCoroana suedeza0.4741-0.0422%0.4743-0.4742
TRY TRYLira turceasca1.0049+0.5705%0.9992-1.0030
XDR XDRDST5.4980+0.1475%5.4899-5.4816
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0377+0.1544%1.0361-1.0341
BRL BRLRealul brazilian1.1904-0.0252%1.1907-1.1846
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.5951+0.1178%0.5944-0.5937
INR INRRupia indiana0.0597+0.1678%0.0596-0.0596
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3549-0.309%0.3560-0.3565
MXN MXNPeso-ul mexican0.2032-0.8297%0.2049-0.2042
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.7914+0.3776%2.7809-2.7707
RSD RSDDinarul sarbesc0.0394+0.2545%0.0393-0.0393
UAH UAHHryvna ucraineana0.1323+0.4556%0.1317-0.1323
ZAR ZARRandul sud-african0.3145-0.5376%0.3162-0.3121

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online