Martie 27

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2017-03-24. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 24 Mar. Evolutie 22 Mar. 21 Mar.
EUR EUREuro4.5552-0.1731%4.5631-4.5634
USD USDDolar SUA4.2149-0.324%4.2286-4.2254
XAU XAUgramul de aur168.5557-0.4728%169.3564-167.4235
AUD AUDDolar australian3.2089-0.9109%3.2384-3.2686
BGN BGNLeva bulgareasca2.3290-0.1757%2.3331-2.3332
CAD CADDolar canadian3.1536-0.0697%3.1558-3.1719
CHF CHFFranc elvetian4.2530-0.0893%4.2568-4.2421
CZK CZKCoroana ceha0.1686-0.1776%0.1689-0.1689
DKK DKKCoroana daneza0.6125-0.1793%0.6136-0.6138
EGP EGPLira egipteana0.2326+0.0861%0.2324-0.2328
GBP GBPLira sterlina5.2643-0.0873%5.2689-5.2665
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4719-0.4464%1.4785-1.4798
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.7960-0.1315%3.8010-3.7554
MDL MDLLeu moldovenesc0.2162+0.6518%0.2148-0.2156
NOK NOKCoroana norvegiana0.4968-0.0201%0.4969-0.5005
PLN PLNZlot polonez1.0666+0.0845%1.0657-1.0704
RUB RUBRubla ruseasca0.0736+0.9602%0.0729-0.0739
SEK SEKCoroana suedeza0.4781-0.2295%0.4792-0.4808
TRY TRYLira turceasca1.1650-0.0429%1.1655-1.1730
XDR XDRDST5.7436-0.2432%5.7576-5.7495
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1476-0.3214%1.1513-1.1504
BRL BRLRealul brazilian1.3443-1.9046%1.3704-1.3754
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.6121-0.3094%0.6140-0.6133
INR INRRupia indiana0.0644-0.3096%0.0646-0.0647
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3765+0%0.3765-0.3782
MXN MXNPeso-ul mexican0.2227+1.1353%0.2202-0.2230
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.9561-0.4747%2.9702-2.9829
RSD RSDDinarul sarbesc0.0367-0.2717%0.0368-0.0368
UAH UAHHryvna ucraineana0.1557-0.5747%0.1566-0.1566
ZAR ZARRandul sud-african0.3378+0.8358%0.3350-0.3362

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online