Decembrie 04

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2016-12-02. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 02 Dec. Evolutie 29 Noi. 28 Noi.
EUR EUREuro4.5125-0.0819%4.5162-4.5124
USD USDDolar SUA4.2393-0.5233%4.2616-4.2432
XAU XAUgramul de aur159.7210-1.8664%162.7588-162.3832
AUD AUDDolar australian3.1465-1.0783%3.1808-3.1714
BGN BGNLeva bulgareasca2.3072-0.0823%2.3091-2.3072
CAD CADDolar canadian3.1867+0.5808%3.1683-3.1499
CHF CHFFranc elvetian4.1887-0.2453%4.1990-4.1966
CZK CZKCoroana ceha0.1668-0.1198%0.1670-0.1669
DKK DKKCoroana daneza0.6065-0.0824%0.6070-0.6066
EGP EGPLira egipteana0.2378+0.0421%0.2377-0.2387
GBP GBPLira sterlina5.3475+0.6873%5.3110-5.2733
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4356-1.0954%1.4515-1.4548
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.7224-1.6903%3.7864-3.7829
MDL MDLLeu moldovenesc0.2096-0.1905%0.2100-0.2102
NOK NOKCoroana norvegiana0.5026+0.9845%0.4977-0.4957
PLN PLNZlot polonez1.0045-1.5679%1.0205-1.0207
RUB RUBRubla ruseasca0.0660+0.7634%0.0655-0.0653
SEK SEKCoroana suedeza0.4599-0.5407%0.4624-0.4612
TRY TRYLira turceasca1.2003-3.6523%1.2458-1.2415
XDR XDRDST5.7432-0.3712%5.7646-5.7450
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1541-0.5343%1.1603-1.1552
BRL BRLRealul brazilian1.1854-5.3875%1.2529-1.2405
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.6154-0.3885%0.6178-0.6143
INR INRRupia indiana0.0621+0%0.0621-0.0618
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3614-0.6051%0.3636-0.3622
MXN MXNPeso-ul mexican0.2034-1.3579%0.2062-0.2066
NZD NZDDolarul neo-zeelandez3.0056-0.5822%3.0232-3.0023
RSD RSDDinarul sarbesc0.0366-0.2725%0.0367-0.0366
UAH UAHHryvna ucraineana0.1630-2.1021%0.1665-0.1654
ZAR ZARRandul sud-african0.3000-1.8646%0.3057-0.3062

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online