Februarie 23

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2017-02-22. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 22 Feb. Evolutie 21 Feb. 20 Feb.
EUR EUREuro4.5217+0.1329%4.5157-4.5244
USD USDDolar SUA4.3066+0.4947%4.2854-4.2591
XAU XAUgramul de aur171.3387+1.1785%169.3430-169.2300
AUD AUDDolar australian3.3061+0.722%3.2824-3.2682
BGN BGNLeva bulgareasca2.3119+0.1299%2.3089-2.3133
CAD CADDolar canadian3.2703+0.356%3.2587-3.2515
CHF CHFFranc elvetian4.2519+0.1791%4.2443-4.2493
CZK CZKCoroana ceha0.1674+0.1795%0.1671-0.1675
DKK DKKCoroana daneza0.6083+0.1317%0.6075-0.6087
EGP EGPLira egipteana0.2726+0.8882%0.2702-0.2692
GBP GBPLira sterlina5.3635+0.7571%5.3232-5.3091
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4717+0.2316%1.4683-1.4681
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.8108+1.0769%3.7702-3.7637
MDL MDLLeu moldovenesc0.2144+0.8467%0.2126-0.2121
NOK NOKCoroana norvegiana0.5138+0.4889%0.5113-0.5106
PLN PLNZlot polonez1.0522+0.5831%1.0461-1.0467
RUB RUBRubla ruseasca0.0743+0.2699%0.0741-0.0734
SEK SEKCoroana suedeza0.4779+0.2097%0.4769-0.4778
TRY TRYLira turceasca1.1912+0.7442%1.1824-1.1720
XDR XDRDST5.8087+0.46%5.7821-5.7648
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1726+0.4971%1.1668-1.1596
BRL BRLRealul brazilian1.3912+0.2161%1.3882-1.3718
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.6261+0.5783%0.6225-0.6192
INR INRRupia indiana0.0643+0.4687%0.0640-0.0636
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3766+0.803%0.3736-0.3713
MXN MXNPeso-ul mexican0.2144+2.0952%0.2100-0.2076
NZD NZDDolarul neo-zeelandez3.0849+0.8434%3.0591-3.0602
RSD RSDDinarul sarbesc0.0365+0%0.0365-0.0365
UAH UAHHryvna ucraineana0.1568-1.0726%0.1585-0.1577
ZAR ZARRandul sud-african0.3287+0.8592%0.3259-0.3248

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online