Octombrie 24

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2014-10-24. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 24 Oct. Evolutie 23 Oct. 22 Oct.
EUR EUREuro4.4209-0.061%4.4236-4.4166
USD USDDolar SUA3.4967+0.1088%3.4929-3.4793
XAU XAUgramul de aur138.3992-0.6954%139.3683-139.4524
AUD AUDDolar australian3.0690+0%3.0690-3.0578
BGN BGNLeva bulgareasca2.2603-0.0619%2.2617-2.2581
CAD CADDolar canadian3.1159+0.2477%3.1082-3.0961
CHF CHFFranc elvetian3.6645-0.0246%3.6654-3.6611
CZK CZKCoroana ceha0.1595+0%0.1595-0.1599
DKK DKKCoroana daneza0.5938-0.0505%0.5941-0.5931
EGP EGPLira egipteana0.4890+0.1024%0.4885-0.4866
GBP GBPLira sterlina5.6049+0.2361%5.5917-5.5822
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4325-0.3894%1.4381-1.4414
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.2326-0.4895%3.2485-3.2538
MDL MDLLeu moldovenesc0.2387-0.2924%0.2394-0.2380
NOK NOKCoroana norvegiana0.5314+0.302%0.5298-0.5266
PLN PLNZlot polonez1.0464+0.0478%1.0459-1.0458
RUB RUBRubla ruseasca0.0834-0.5959%0.0839-0.0849
SEK SEKCoroana suedeza0.4815+0.1248%0.4809-0.4787
TRY TRYLira turceasca1.5622+0.2696%1.5580-1.5485
XDR XDRDST5.1912+0.0231%5.1900-5.1778
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.9520+0.1052%0.9510-0.9472
BRL BRLRealul brazilian1.3990-0.3561%1.4040-1.4024
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.5716+0.1402%0.5708-0.5687
INR INRRupia indiana0.0572+0.1751%0.0571-0.0568
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3306+0%0.3306-0.3309
MXN MXNPeso-ul mexican0.2579-0.0775%0.2581-0.2569
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.7399-0.0657%2.7417-2.7749
RSD RSDDinarul sarbesc0.0370+0%0.0370-0.0370
UAH UAHHryvna ucraineana0.2695+0.0371%0.2694-0.2682
ZAR ZARRandul sud-african0.3187-0.0314%0.3188-0.3153

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online