Septembrie 02

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2014-09-02. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 02 Sep. Evolutie 01 Sep. 29 Aug.
EUR EUREuro4.4054+0.1478%4.3989-4.4126
USD USDDolar SUA3.3594+0.3255%3.3485-3.3490
XAU XAUgramul de aur138.0131-0.3562%138.5065-138.4389
AUD AUDDolar australian3.1211-0.2493%3.1289-3.1291
BGN BGNLeva bulgareasca2.2524+0.1467%2.2491-2.2561
CAD CADDolar canadian3.0780-0.1103%3.0814-3.0857
CHF CHFFranc elvetian3.6479+0.0768%3.6451-3.6583
CZK CZKCoroana ceha0.1584-0.1261%0.1586-0.1588
DKK DKKCoroana daneza0.5915+0.1863%0.5904-0.5921
EGP EGPLira egipteana0.4698+0.3203%0.4683-0.4684
GBP GBPLira sterlina5.5529-0.2318%5.5658-5.5567
HUF HUF100 Forinti maghiari1.3983+0.1074%1.3968-1.3985
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.2022-0.2989%3.2118-3.2232
MDL MDLLeu moldovenesc0.2391+0.2936%0.2384-0.2398
NOK NOKCoroana norvegiana0.5423+0.1662%0.5414-0.5415
PLN PLNZlot polonez1.0455+0.0766%1.0447-1.0451
RUB RUBRubla ruseasca0.0898+0.5599%0.0893-0.0907
SEK SEKCoroana suedeza0.4790+0.1882%0.4781-0.4812
TRY TRYLira turceasca1.5486+0.0388%1.5480-1.5524
XDR XDRDST5.0846+0.1477%5.0771-5.0836
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.9146+0.3291%0.9116-0.9118
BRL BRLRealul brazilian1.4956-0.1135%1.4973-1.4951
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.5464+0.2201%0.5452-0.5451
INR INRRupia indiana0.0554+0%0.0554-0.0553
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3299-0.1815%0.3305-0.3302
MXN MXNPeso-ul mexican0.2561+0.1564%0.2557-0.2557
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.7983-0.317%2.8072-2.8069
RSD RSDDinarul sarbesc0.0373+0%0.0373-0.0374
UAH UAHHryvna ucraineana0.2635+2.3301%0.2575-0.2472
ZAR ZARRandul sud-african0.3131-0.2231%0.3138-0.3157

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online