Iulie 29

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2014-07-29. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 29 Iul. Evolutie 28 Iul. 25 Iul.
EUR EUREuro4.3955+0.1869%4.3873-4.4000
USD USDDolar SUA3.2711+0.2237%3.2638-3.2715
XAU XAUgramul de aur137.4806+0.3564%136.9924-135.9718
AUD AUDDolar australian3.0735+0.1499%3.0689-3.0778
BGN BGNLeva bulgareasca2.2474+0.1872%2.2432-2.2497
CAD CADDolar canadian3.0267+0.2185%3.0201-3.0389
CHF CHFFranc elvetian3.6175+0.2022%3.6102-3.6204
CZK CZKCoroana ceha0.1599+0.1252%0.1597-0.1601
DKK DKKCoroana daneza0.5894+0.17%0.5884-0.5901
EGP EGPLira egipteana0.4575+0.2191%0.4565-0.4576
GBP GBPLira sterlina5.5520+0.1244%5.5451-5.5528
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4156-0.4571%1.4221-1.4271
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.2090+0.1154%3.2053-3.2102
MDL MDLLeu moldovenesc0.2341+0.2999%0.2334-0.2336
NOK NOKCoroana norvegiana0.5253+0.1716%0.5244-0.5279
PLN PLNZlot polonez1.0585+0.0662%1.0578-1.0615
RUB RUBRubla ruseasca0.0916-0.7584%0.0923-0.0932
SEK SEKCoroana suedeza0.4788-0.0835%0.4792-0.4803
TRY TRYLira turceasca1.5535-0.2376%1.5572-1.5623
XDR XDRDST5.0227+0.1915%5.0131-5.0250
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.8906+0.2251%0.8886-0.8907
BRL BRLRealul brazilian1.4720+0.6083%1.4631-1.4748
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.5293+0.3412%0.5275-0.5284
INR INRRupia indiana0.0544+0.1842%0.0543-0.0544
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3193+0.3772%0.3181-0.3189
MXN MXNPeso-ul mexican0.2513-0.2778%0.2520-0.2523
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.7839-0.1793%2.7889-2.7956
RSD RSDDinarul sarbesc0.0377+0%0.0377-0.0378
UAH UAHHryvna ucraineana0.2744+0.146%0.2740-0.2788
ZAR ZARRandul sud-african0.3084-0.5803%0.3102-0.3105

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online