Iulie 01

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2015-07-31. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 31 Iul. Evolutie 30 Iul. 29 Iul.
EUR EUREuro4.4070-0.0113%4.4075-4.4192
USD USDDolar SUA4.0166+0.0349%4.0152-3.9942
XAU XAUgramul de aur139.6263-0.4454%140.2510-140.8031
AUD AUDDolar australian2.9143-0.4543%2.9276-2.9237
BGN BGNLeva bulgareasca2.2533-0.0089%2.2535-2.2595
CAD CADDolar canadian3.0772-0.5591%3.0945-3.0897
CHF CHFFranc elvetian4.1733+0.8019%4.1401-4.1536
CZK CZKCoroana ceha0.1629+0%0.1629-0.1633
DKK DKKCoroana daneza0.5906-0.0339%0.5908-0.5923
EGP EGPLira egipteana0.5131+0.0585%0.5128-0.5103
GBP GBPLira sterlina6.2528-0.295%6.2713-6.2440
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4252-0.1191%1.4269-1.4290
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.2322-0.0062%3.2324-3.2311
MDL MDLLeu moldovenesc0.2143+0.9421%0.2123-0.2130
NOK NOKCoroana norvegiana0.4901-0.6487%0.4933-0.4923
PLN PLNZlot polonez1.0623-0.1222%1.0636-1.0678
RUB RUBRubla ruseasca0.0666-1.6248%0.0677-0.0671
SEK SEKCoroana suedeza0.4675+0.365%0.4658-0.4661
TRY TRYLira turceasca1.4421-0.0624%1.4430-1.4447
XDR XDRDST5.6002-0.0268%5.6017-5.5895
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0935+0.0274%1.0932-1.0874
BRL BRLRealul brazilian1.1907-1.2359%1.2056-1.1870
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.6468+0.0309%0.6466-0.6433
INR INRRupia indiana0.0626-0.1595%0.0627-0.0625
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3427+0.0876%0.3424-0.3453
MXN MXNPeso-ul mexican0.2469+0.3251%0.2461-0.2457
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.6295-1.0797%2.6582-2.6717
RSD RSDDinarul sarbesc0.0367+0%0.0367-0.0368
UAH UAHHryvna ucraineana0.1904+0.7407%0.1890-0.1811
ZAR ZARRandul sud-african0.3153-0.5363%0.3170-0.3180

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online