Aprilie 27

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2015-04-27. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 27 Apr. Evolutie 24 Apr. 23 Apr.
EUR EUREuro4.4202+0.1495%4.4136-4.4177
USD USDDolar SUA4.0773+0.3767%4.0620-4.1152
XAU XAUgramul de aur154.9767-0.4865%155.7344-157.3604
AUD AUDDolar australian3.1879+0.7968%3.1627-3.1783
BGN BGNLeva bulgareasca2.2600+0.1462%2.2567-2.2588
CAD CADDolar canadian3.3517+0.1524%3.3466-3.3611
CHF CHFFranc elvetian4.2664+0.0188%4.2656-4.2654
CZK CZKCoroana ceha0.1611+0.1866%0.1608-0.1613
DKK DKKCoroana daneza0.5925+0.1521%0.5916-0.5921
EGP EGPLira egipteana0.5344+0.3568%0.5325-0.5393
GBP GBPLira sterlina6.1739+0.4441%6.1466-6.1730
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4636-0.1569%1.4659-1.4654
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.4204+0.603%3.3999-3.4288
MDL MDLLeu moldovenesc0.2193-0.7243%0.2209-0.2210
NOK NOKCoroana norvegiana0.5238+0.6727%0.5203-0.5176
PLN PLNZlot polonez1.0996-0.0999%1.1007-1.1021
RUB RUBRubla ruseasca0.0793-1.1222%0.0802-0.0797
SEK SEKCoroana suedeza0.4732+0.5952%0.4704-0.4712
TRY TRYLira turceasca1.4969+0.8285%1.4846-1.5088
XDR XDRDST5.6599+0.3244%5.6416-5.6848
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1101+0.3798%1.1059-1.1204
BRL BRLRealul brazilian1.3802+1.0469%1.3659-1.3680
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.6556-0.0457%0.6559-0.6641
INR INRRupia indiana0.0641+0.313%0.0639-0.0652
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3796+0.7698%0.3767-0.3798
MXN MXNPeso-ul mexican0.2649+0.1512%0.2645-0.2662
NZD NZDDolarul neo-zeelandez3.1027+0.9402%3.0738-3.1127
RSD RSDDinarul sarbesc0.0367+0.5479%0.0365-0.0366
UAH UAHHryvna ucraineana0.1776-0.3367%0.1782-0.1821
ZAR ZARRandul sud-african0.3367+1.1719%0.3328-0.3360

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online