Iulie 31

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2016-07-29. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 29 Iul. Evolutie 28 Iul. 27 Iul.
EUR EUREuro4.4654+0.0874%4.4615-4.4687
USD USDDolar SUA4.0203-0.0398%4.0219-4.0634
XAU XAUgramul de aur172.4392-0.4645%173.2439-172.5364
AUD AUDDolar australian3.0187-0.3795%3.0302-3.0398
BGN BGNLeva bulgareasca2.2831+0.0833%2.2812-2.2848
CAD CADDolar canadian3.0534-0.1472%3.0579-3.0809
CHF CHFFranc elvetian4.1184+0.7412%4.0881-4.0890
CZK CZKCoroana ceha0.1651+0.0606%0.1650-0.1653
DKK DKKCoroana daneza0.6003+0.1001%0.5997-0.6007
EGP EGPLira egipteana0.4527-0.0442%0.4529-0.4628
GBP GBPLira sterlina5.2967-0.0377%5.2987-5.3215
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4285+0.1402%1.4265-1.4243
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.8831+1.1224%3.8400-3.8528
MDL MDLLeu moldovenesc0.2037-0.6341%0.2050-0.2050
NOK NOKCoroana norvegiana0.4700-0.4659%0.4722-0.4732
PLN PLNZlot polonez1.0225+0.1371%1.0211-1.0215
RUB RUBRubla ruseasca0.0601-0.9885%0.0607-0.0615
SEK SEKCoroana suedeza0.4665-0.2992%0.4679-0.4686
TRY TRYLira turceasca1.3341+0.263%1.3306-1.3367
XDR XDRDST5.6001+0.1019%5.5944-5.6290
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0945-0.0457%1.0950-1.1063
BRL BRLRealul brazilian1.2214-0.989%1.2336-1.2396
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.6044+0.0497%0.6041-0.6092
INR INRRupia indiana0.0600+0%0.0600-0.0605
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3579+0.224%0.3571-0.3578
MXN MXNPeso-ul mexican0.2121-0.7022%0.2136-0.2163
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.8548+0.0666%2.8529-2.8613
RSD RSDDinarul sarbesc0.0363+0.2762%0.0362-0.0362
UAH UAHHryvna ucraineana0.1623+0.1234%0.1621-0.1638
ZAR ZARRandul sud-african0.2835+0.354%0.2825-0.2845

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online