Februarie 02

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2015-02-27. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 27 Feb. Evolutie 26 Feb. 25 Feb.
EUR EUREuro4.4381+0.2915%4.4252-4.4216
USD USDDolar SUA3.9515+1.4975%3.8932-3.8952
XAU XAUgramul de aur153.1889+0.2852%152.7533-150.9800
AUD AUDDolar australian3.0915+0.3669%3.0802-3.0716
BGN BGNLeva bulgareasca2.2691+0.2917%2.2625-2.2607
CAD CADDolar canadian3.1655+0.8539%3.1387-3.1310
CHF CHFFranc elvetian4.1664+1.1802%4.1178-4.1040
CZK CZKCoroana ceha0.1615+0.2483%0.1611-0.1615
DKK DKKCoroana daneza0.5947+0.3544%0.5926-0.5925
EGP EGPLira egipteana0.5179+1.5092%0.5102-0.5105
GBP GBPLira sterlina6.0875+0.6631%6.0474-6.0400
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4629+0.2948%1.4586-1.4469
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.3099+0.927%3.2795-3.2784
MDL MDLLeu moldovenesc0.2082-3.7003%0.2162-0.2197
NOK NOKCoroana norvegiana0.5171+0.058%0.5168-0.5131
PLN PLNZlot polonez1.0684+0.2722%1.0655-1.0614
RUB RUBRubla ruseasca0.0645+0%0.0645-0.0625
SEK SEKCoroana suedeza0.4740+0.7225%0.4706-0.4666
TRY TRYLira turceasca1.5709-0.089%1.5723-1.5797
XDR XDRDST5.5615+0.9457%5.5094-5.5082
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0758+1.4906%1.0600-1.0605
BRL BRLRealul brazilian1.3586+0.3249%1.3542-1.3751
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.6303+1.3344%0.6220-0.6223
INR INRRupia indiana0.0640+1.4263%0.0631-0.0628
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3592+0.9272%0.3559-0.3545
MXN MXNPeso-ul mexican0.2631+0.3815%0.2621-0.2611
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.9873+0.8065%2.9634-2.9414
RSD RSDDinarul sarbesc0.0369+0.2717%0.0368-0.0367
UAH UAHHryvna ucraineana0.1173-0.5932%0.1180-0.1162
ZAR ZARRandul sud-african0.3415-0.1462%0.3420-0.3402

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online