Octombrie 31

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2014-10-31. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 31 Oct. Evolutie 30 Oct. 29 Oct.
EUR EUREuro4.4139-0.1312%4.4197-4.4226
USD USDDolar SUA3.5098+0.0114%3.5094-3.4721
XAU XAUgramul de aur132.4656-2.6994%136.1406-137.0235
AUD AUDDolar australian3.0957+0.3664%3.0844-3.0824
BGN BGNLeva bulgareasca2.2568-0.1283%2.2597-2.2612
CAD CADDolar canadian3.1336-0.0096%3.1339-3.1114
CHF CHFFranc elvetian3.6583-0.2019%3.6657-3.6676
CZK CZKCoroana ceha0.1590-0.2509%0.1594-0.1591
DKK DKKCoroana daneza0.5928-0.1516%0.5937-0.5940
EGP EGPLira egipteana0.4909+0.0204%0.4908-0.4856
GBP GBPLira sterlina5.6153+0.0142%5.6145-5.5961
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4373+0.4543%1.4308-1.4309
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.1381-2.5132%3.2190-3.2112
MDL MDLLeu moldovenesc0.2376+0.9775%0.2353-0.2364
NOK NOKCoroana norvegiana0.5222+0.0383%0.5220-0.5218
PLN PLNZlot polonez1.0508+0.3725%1.0469-1.0467
RUB RUBRubla ruseasca0.0831+0.1205%0.0830-0.0812
SEK SEKCoroana suedeza0.4766+0.021%0.4765-0.4740
TRY TRYLira turceasca1.5974+1.0054%1.5815-1.5772
XDR XDRDST5.1865-0.2289%5.1984-5.1721
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.9556+0.0105%0.9555-0.9453
BRL BRLRealul brazilian1.4594+2.3494%1.4259-1.4107
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.5742+0.0523%0.5739-0.5682
INR INRRupia indiana0.0572+0.1751%0.0571-0.0566
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3285-1.0244%0.3319-0.3313
MXN MXNPeso-ul mexican0.2617+0.5765%0.2602-0.2583
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.7571+0.6755%2.7386-2.7556
RSD RSDDinarul sarbesc0.0371+0%0.0371-0.0371
UAH UAHHryvna ucraineana0.2721-0.0367%0.2722-0.2691
ZAR ZARRandul sud-african0.3230+0.78%0.3205-0.3195

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online