Februarie 13

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2016-02-12. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 12 Feb. Evolutie 11 Feb. 10 Feb.
EUR EUREuro4.4744-0.1829%4.4826-4.4852
USD USDDolar SUA3.9623-0.0177%3.9630-3.9870
XAU XAUgramul de aur158.1350+1.3831%155.9777-151.4890
AUD AUDDolar australian2.8181+0.9312%2.7921-2.8309
BGN BGNLeva bulgareasca2.2877-0.1876%2.2920-2.2933
CAD CADDolar canadian2.8482+0.3629%2.8379-2.8741
CHF CHFFranc elvetian4.0675-0.4138%4.0844-4.0910
CZK CZKCoroana ceha0.1654-0.1208%0.1656-0.1659
DKK DKKCoroana daneza0.5995-0.1832%0.6006-0.6010
EGP EGPLira egipteana0.5060-0.0198%0.5061-0.5092
GBP GBPLira sterlina5.7678+0.723%5.7264-5.7818
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4448+0.3403%1.4399-1.4428
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.5218-0.7328%3.5478-3.4641
MDL MDLLeu moldovenesc0.1985-0.6507%0.1998-0.1991
NOK NOKCoroana norvegiana0.4625-0.0432%0.4627-0.4676
PLN PLNZlot polonez1.0141+0.4159%1.0099-1.0130
RUB RUBRubla ruseasca0.0499+0%0.0499-0.0505
SEK SEKCoroana suedeza0.4733+0.4031%0.4714-0.4720
TRY TRYLira turceasca1.3530-0.0812%1.3541-1.3603
XDR XDRDST5.5741-0.0466%5.5767-5.5898
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0788-0.0185%1.0790-1.0855
BRL BRLRealul brazilian0.9924-1.7328%1.0099-1.0259
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.6027-0.0166%0.6028-0.6065
INR INRRupia indiana0.0581+0.1724%0.0580-0.0588
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3285-0.3942%0.3298-0.3339
MXN MXNPeso-ul mexican0.2075-0.5273%0.2086-0.2133
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.6435+0.2617%2.6366-2.6529
RSD RSDDinarul sarbesc0.0365+0%0.0365-0.0365
UAH UAHHryvna ucraineana0.1543+0.1298%0.1541-0.1536
ZAR ZARRandul sud-african0.2509+0.8441%0.2488-0.2509

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online