Martie 29

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2017-03-28. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 28 Mar. Evolutie 27 Mar. 24 Mar.
EUR EUREuro4.5514+0.0308%4.5500-4.5552
USD USDDolar SUA4.1912+0.1003%4.1870-4.2149
XAU XAUgramul de aur168.8541-0.273%169.3164-168.5557
AUD AUDDolar australian3.1887-0.1722%3.1942-3.2089
BGN BGNLeva bulgareasca2.3271+0.0301%2.3264-2.3290
CAD CADDolar canadian3.1289-0.3345%3.1394-3.1536
CHF CHFFranc elvetian4.2536+0.0165%4.2529-4.2530
CZK CZKCoroana ceha0.1684+0%0.1684-0.1686
DKK DKKCoroana daneza0.6118+0.0491%0.6115-0.6125
EGP EGPLira egipteana0.2307+0.6106%0.2293-0.2326
GBP GBPLira sterlina5.2663-0.0437%5.2686-5.2643
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4718+0.3477%1.4667-1.4719
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.7868-0.2108%3.7948-3.7960
MDL MDLLeu moldovenesc0.2145-0.3253%0.2152-0.2162
NOK NOKCoroana norvegiana0.4929-0.7051%0.4964-0.4968
PLN PLNZlot polonez1.0715+0.4312%1.0669-1.0666
RUB RUBRubla ruseasca0.0734-0.2717%0.0736-0.0736
SEK SEKCoroana suedeza0.4774+0.1048%0.4769-0.4781
TRY TRYLira turceasca1.1593-0.438%1.1644-1.1650
XDR XDRDST5.7241+0.028%5.7225-5.7436
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.1410+0.0877%1.1400-1.1476
BRL BRLRealul brazilian1.3405-0.4973%1.3472-1.3443
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.6088-0.0493%0.6091-0.6121
INR INRRupia indiana0.0645+0.1553%0.0644-0.0644
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3765-0.1856%0.3772-0.3765
MXN MXNPeso-ul mexican0.2219-0.2248%0.2224-0.2227
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.9422-0.3759%2.9533-2.9561
RSD RSDDinarul sarbesc0.0367+0%0.0367-0.0367
UAH UAHHryvna ucraineana0.1545-0.6431%0.1555-0.1557
ZAR ZARRandul sud-african0.3257-2.3095%0.3334-0.3378

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online