Iulie 12

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2014-07-11. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 11 Iul. Evolutie 10 Iul. 09 Iul.
EUR EUREuro4.4179+0.5165%4.3952-4.3920
USD USDDolar SUA3.2461+0.6792%3.2242-3.2262
XAU XAUgramul de aur139.4511+0.1656%139.2205-137.2116
AUD AUDDolar australian3.0510+1.0533%3.0192-3.0349
BGN BGNLeva bulgareasca2.2589+0.5162%2.2473-2.2456
CAD CADDolar canadian3.0519+0.9694%3.0226-3.0231
CHF CHFFranc elvetian3.6381+0.5333%3.6188-3.6138
CZK CZKCoroana ceha0.1610+0.4994%0.1602-0.1600
DKK DKKCoroana daneza0.5926+0.5259%0.5895-0.5891
EGP EGPLira egipteana0.4540+0.6652%0.4510-0.4512
GBP GBPLira sterlina5.5652+0.8207%5.5199-5.5186
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4239+0.4728%1.4172-1.4200
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.2043+0.6945%3.1822-3.1748
MDL MDLLeu moldovenesc0.2311+0.522%0.2299-0.2297
NOK NOKCoroana norvegiana0.5272+0.5915%0.5241-0.5215
PLN PLNZlot polonez1.0664+0.4143%1.0620-1.0629
RUB RUBRubla ruseasca0.0952+0.6342%0.0946-0.0946
SEK SEKCoroana suedeza0.4797+0.6504%0.4766-0.4735
TRY TRYLira turceasca1.5281+0.7583%1.5166-1.5175
XDR XDRDST5.0166+0.6359%4.9849-4.9838
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.8838+0.695%0.8777-0.8784
BRL BRLRealul brazilian1.4614+0.2882%1.4572-1.4583
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.5233+0.6733%0.5198-0.5204
INR INRRupia indiana0.0540+0.1855%0.0539-0.0540
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3185+0.1257%0.3181-0.3187
MXN MXNPeso-ul mexican0.2498+0.7664%0.2479-0.2483
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.8648+0.9621%2.8375-2.8416
RSD RSDDinarul sarbesc0.0381+0.2632%0.0380-0.0379
UAH UAHHryvna ucraineana0.2774+0.6897%0.2755-0.2758
ZAR ZARRandul sud-african0.3027+0.8328%0.3002-0.3014

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online