Aprilie 04

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2016-04-26. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 26 Apr. Evolutie 25 Apr. 22 Apr.
EUR EUREuro4.4794+0.0514%4.4771-4.4770
USD USDDolar SUA3.9700-0.2688%3.9807-3.9704
XAU XAUgramul de aur157.6147-0.0089%157.6288-159.1539
AUD AUDDolar australian3.0722+0.1891%3.0664-3.0762
BGN BGNLeva bulgareasca2.2903+0.0524%2.2891-2.2890
CAD CADDolar canadian3.1391+0.1947%3.1330-3.1145
CHF CHFFranc elvetian4.0738-0.1862%4.0814-4.0661
CZK CZKCoroana ceha0.1657+0.1208%0.1655-0.1656
DKK DKKCoroana daneza0.6020+0.0665%0.6016-0.6016
EGP EGPLira egipteana0.4471-0.2677%0.4483-0.4471
GBP GBPLira sterlina5.7788+0.6917%5.7391-5.6963
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4331-0.4377%1.4394-1.4437
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.5814+0.0838%3.5784-3.5922
MDL MDLLeu moldovenesc0.2013+0.1493%0.2010-0.2003
NOK NOKCoroana norvegiana0.4850+0.3725%0.4832-0.4841
PLN PLNZlot polonez1.0186-0.1862%1.0205-1.0311
RUB RUBRubla ruseasca0.0598+0.1675%0.0597-0.0598
SEK SEKCoroana suedeza0.4893+0.1638%0.4885-0.4891
TRY TRYLira turceasca1.4007+0.3798%1.3954-1.4010
XDR XDRDST5.5899-0.0197%5.5910-5.5811
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe1.0809-0.2676%1.0838-1.0809
BRL BRLRealul brazilian1.1169+0.0806%1.1160-1.1237
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.6113-0.2285%0.6127-0.6116
INR INRRupia indiana0.0597+0%0.0597-0.0597
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3457-0.1156%0.3461-0.3473
MXN MXNPeso-ul mexican0.2264-0.0883%0.2266-0.2269
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.7339-0.0585%2.7355-2.7325
RSD RSDDinarul sarbesc0.0365+0%0.0365-0.0364
UAH UAHHryvna ucraineana0.1568+0.5128%0.1560-0.1557
ZAR ZARRandul sud-african0.2741+0.073%0.2739-0.2759

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online