Aprilie 24

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2014-04-24. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 24 Apr. Evolutie 23 Apr. 22 Apr.
EUR EUREuro4.4625-0.1633%4.4698-4.4660
USD USDDolar SUA3.2273-0.0588%3.2292-3.2356
XAU XAUgramul de aur133.2179-0.0405%133.2719-134.2796
AUD AUDDolar australian2.9944-0.1101%2.9977-3.0282
BGN BGNLeva bulgareasca2.2817-0.1619%2.2854-2.2835
CAD CADDolar canadian2.9272+0.0342%2.9262-2.9366
CHF CHFFranc elvetian3.6572-0.1638%3.6632-3.6584
CZK CZKCoroana ceha0.1625-0.1229%0.1627-0.1626
DKK DKKCoroana daneza0.5977-0.167%0.5987-0.5981
EGP EGPLira egipteana0.4613-0.0433%0.4615-0.4629
GBP GBPLira sterlina5.4183-0.1327%5.4255-5.4437
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4475-0.3717%1.4529-1.4522
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.1532-0.1235%3.1571-3.1565
MDL MDLLeu moldovenesc0.2401-0.4148%0.2411-0.2411
NOK NOKCoroana norvegiana0.5390-0.2221%0.5402-0.5402
PLN PLNZlot polonez1.0648-0.1594%1.0665-1.0659
RUB RUBRubla ruseasca0.0904-0.1105%0.0905-0.0906
SEK SEKCoroana suedeza0.4917-0.1219%0.4923-0.4911
TRY TRYLira turceasca1.5061+0.1396%1.5040-1.5124
XDR XDRDST5.0006-0.1119%5.0062-5.0108
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.8786-0.0569%0.8791-0.8809
BRL BRLRealul brazilian1.4500+0.5827%1.4416-1.4465
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.5165-0.2125%0.5176-0.5188
INR INRRupia indiana0.0528-0.189%0.0529-0.0532
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3104-0.0644%0.3106-0.3118
MXN MXNPeso-ul mexican0.2468-0.1618%0.2472-0.2477
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.7700-0.1406%2.7739-2.7781
RSD RSDDinarul sarbesc0.0386-0.2584%0.0387-0.0387
UAH UAHHryvna ucraineana0.2783-0.0359%0.2784-0.2801
ZAR ZARRandul sud-african0.3056+0.1639%0.3051-0.3067

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online