Septembrie 19

Curs valutar BNR pentru principalele valute

Cursul valutar exprimat in RON valabil astazi a fost stabilit de catre BNR la data de 2014-09-19. Click pe fiecare moneda pentru afisare grafic evolutie.

Cod Moneda 19 Sep. Evolutie 18 Sep. 17 Sep.
EUR EUREuro4.4098-0.2217%4.4196-4.4180
USD USDDolar SUA3.4250+0.4487%3.4097-3.4118
XAU XAUgramul de aur134.6338-0.7058%135.5908-135.9246
AUD AUDDolar australian3.0713-0.6823%3.0924-3.0742
BGN BGNLeva bulgareasca2.2547-0.2213%2.2597-2.2589
CAD CADDolar canadian3.1149+0.1221%3.1111-3.0863
CHF CHFFranc elvetian3.6505+0.0384%3.6491-3.6544
CZK CZKCoroana ceha0.1600-0.2494%0.1604-0.1603
DKK DKKCoroana daneza0.5924-0.1853%0.5935-0.5935
EGP EGPLira egipteana0.4790+0.4403%0.4769-0.4772
GBP GBPLira sterlina5.5873+0.5434%5.5571-5.5218
HUF HUF100 Forinti maghiari1.4140+0.3762%1.4087-1.4055
JPY JPY100 Yeni Japonezi3.1529-0.7555%3.1769-3.1859
MDL MDLLeu moldovenesc0.2372-0.3361%0.2380-0.2388
NOK NOKCoroana norvegiana0.5375+0.8632%0.5329-0.5332
PLN PLNZlot polonez1.0533-0.1801%1.0552-1.0525
RUB RUBRubla ruseasca0.0891+0.225%0.0889-0.0883
SEK SEKCoroana suedeza0.4791+0.2511%0.4779-0.4784
TRY TRYLira turceasca1.5411-0.246%1.5449-1.5445
XDR XDRDST5.1275+0.125%5.1211-5.1190
AED AEDDirhamul Emiratelor Arabe0.9325+0.4524%0.9283-0.9289
BRL BRLRealul brazilian1.4522-0.4797%1.4592-1.4565
CNY CNYRenminbi-ul chinezesc0.5578+0.4321%0.5554-0.5551
INR INRRupia indiana0.0562+0.5367%0.0559-0.0559
KRW KRW100 Woni sud-coreeni0.3283-0.3037%0.3293-0.3293
MXN MXNPeso-ul mexican0.2591+0.1546%0.2587-0.2579
NZD NZDDolarul neo-zeelandez2.7846-0.147%2.7887-2.7819
RSD RSDDinarul sarbesc0.0371-0.2688%0.0372-0.0372
UAH UAHHryvna ucraineana0.2421-2.1818%0.2475-0.2698
ZAR ZARRandul sud-african0.3120+0%0.3120-0.3122

Pentru a vedea grafic evolutia principalelor valute in ultimele 30 de zile, click aici


_________________________________________________________________________________________

Vindeti sau Cumparati ceva? Doriti Reclama GRATUITA serviciilor ce le oferiti? Click pe banner:

Anunturi Online